۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان آذربایجان شرقی » ورزشی
  • شناسه : 3310
  • ۱۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۸
  • 2246 بازدید
  • ارسال توسط :
  • منبع : اوشکایا نیوز
احد عظیم زاده از قهرمان وزنه برداری جهان تجلیل کرد

احد عظیم زاده از قهرمان وزنه برداری جهان تجلیل کرد

احد عظیم زاده از قهرمان وزنه برداری جهان تجلیل کرد   احد عظیم زاده رئیس اتحادیه فروشندگان فرش دستباف تبریز ازامیر حقوقی اسکوئی قهرمان وزنه برداری جهان طی مراسمی تجلیل کرد.   به گزارش پایگاه خبری اوشکایا،رئیس اتحادیه فروشندگان فرش دستباف تبریز اظهار داشت: ورزشکاران و قهرمانان مقام آور ورزشی مصداق بارز موفقیت وتلاش برای […]

احد عظیم زاده از قهرمان وزنه برداری جهان تجلیل کرد

 

احد عظیم زاده رئیس اتحادیه فروشندگان فرش دستباف تبریز ازامیر حقوقی اسکوئی قهرمان وزنه برداری جهان طی مراسمی تجلیل کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری اوشکایا،رئیس اتحادیه فروشندگان فرش دستباف تبریز اظهار داشت: ورزشکاران و قهرمانان مقام آور ورزشی مصداق بارز موفقیت وتلاش برای جوانان بوده و امیدواریم تداوم این موفقیت و افتخار آفرینی ها بریا میهن عزیزمان هموراه میسر باشد.

عظیم زاده کسب مقام جهانی و مدال آوری در رشته سنگین وزنه برداری را راهی طاقت فرسا تلقی کرده و افزود: ورزش قهرمانی مسلتزم برنامه ریزی و تحمل سختی و مشقت است و قهرمانی و مدال آوری در رده جهانی عزم و اراده ای راسخ می طلبد که جوان اسکوئی این سختی را به جان خریده و ثمره آن را به دست آورد.

وی حمایت از قهرمان وزنه برداری جهان را نقطه عطفی در تداوم قهرمانی ها در رشته های مختلف ورزشی برای استان دانسته و ادامه داد : قهرمانان و نام آوران ورزشی اگر به درستی حمایت شوند می توانند در رنکینگ های مختلف جهانی کسب مقام و افتخار آفرین باشند و این می تواند روند گسترش و روی آوردن جوانان به ورزش و دوری از آسیب های اجتماعی باشد.

عظیم زاده گفت : بنده علاقه خاصی به ورزش وزنه برداری داشته و در مقطعی خود نیز در این رشته ورزشی فعاللیت داشتم و تا آنجائی که اطلاع دارم این اولین مدال جهانی ورزش وزنه برداری برای شهر تبریز هست ، از این فرصت استفاده کرده و موفقیت امیر حقوقی اسکوئی در کشور ازبکستان را خدمت همشهریان عزیز و هم میهنانمان تبریک می گویم.

این گزارش می افزاید، امیر حقوقی اسکوئی ماه گذشته در مسابقات وزنه برداری جهان در کشور ازبکستان مقام سوم دسته ۱۰۲ کیلو گرم را آن کشور عزیزمان کرده و مدال برنز این مسابقات را به گردن آویخت.

 

خاطر نشان می شود احد عظیم زاده تابلو فرش نفیس طرح استاد فرشچیان را به پاس زحمات امير حقوقی اسکوئی قهرمان وزنه برداری جهان تقدیم کرد .

پاسخ دادن