۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اسکو
  • شناسه : 3018
  • 09 آبان 1400 - 12:11
  • 79 بازدید
  • ارسال توسط :
سگ گردانی جوانان در اسکو

سگ گردانی جوانان در اسکو

سگ گردانی جوانان در اسکو امروزه سگ گردانی توسط بعضی از جوانان و خانواده ها به امری عادی و تفریحی تبدیل شده است. به گزارش پایگاه خبری اوشکایا اینروزها در پارک و خیابانهای اسکو اهالی شاهد سگ گردانی بعضی از جوانان میباشند که با ژست متبکرانه و به اصطلاح مدرن گرایانه در پیاده رو و […]

سگ گردانی جوانان در اسکو

امروزه سگ گردانی توسط بعضی از جوانان و خانواده ها به امری عادی و تفریحی تبدیل شده است.

به گزارش پایگاه خبری اوشکایا اینروزها در پارک و خیابانهای اسکو اهالی شاهد سگ گردانی بعضی از جوانان میباشند که با ژست متبکرانه و به اصطلاح مدرن گرایانه در پیاده رو و خیابان سگی را در آغوش ‌کشیده یا تسمه ای بر گردن مشغول نمایش سگ گردانی هستند.

سگ گردانی معضلات زیادی را برای شهروندان ایجاد میکند، صاحبان سگها نیز نسبت به مزاحمتی که برای شهروندان ایجاد میکنند اهمیت چندانی قائل نشده و حتی گاهی برخی از آنان با شنیدن تذکر نیز لجبازی کرده و حقوق شهروندی را زیر پای سگ خود لگد مال میکنند.

حال این معضل به پدیده ای فراگیر تبدیل شده گویا دیگر سگ گردانی به تفریح و سرگرمی جدید جوانان تبدیل شده و بسیاری از آنها این کار را نشانه ای برای مرفه و به اصطلاح با کلاس بودن خود میدانند، برخی از افراد نیز برای فرار از تنهایی و فراموشی مشکلات خود به این حیوان دل بسته و آن را مونس تنهایی خود می پندارند.

نگهداری سگ در آپارتمان و مجتمع های مسکونی، موجب آزار و اذیت همسایه ها شده، وجود این سگها در اماکن عمومی، کودکان و بزرگسالان را نیز مورد وحشت و آزار قرار میدهد.

برچسب ها

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*