۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » سیاسی
  • شناسه : 15865
  • ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۴۴
  • 22 بازدید
  • ارسال توسط :
  • منبع : خبرگزاری نصر
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان شرقی گفت: ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی در مرحله بازبینی مجدد قرار دارد.

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان شرقی گفت: ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی در مرحله بازبینی مجدد قرار دارد.

واحد سیفی صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: جشنواره شهید رجایی که سالانه در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان برگزار می‌شود، طی فرآیندی برای ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان از بعد شاخص‌های اختصاصی و عمومی بوده و از این حیث دستگاه‌های اجرایی مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. وی افزود: در این فرآیند دستگاه‌های اجرایی […]

واحد سیفی صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: جشنواره شهید رجایی که سالانه در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان برگزار می‌شود، طی فرآیندی برای ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان از بعد شاخص‌های اختصاصی و عمومی بوده و از این حیث دستگاه‌های اجرایی مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.
وی افزود: در این فرآیند دستگاه‌های اجرایی بر اساس شاخص‌هایی که از قبل تعیین شده و توسط خود دستگاه‌ها ارزیابی شده‌اند توسط سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی ارزیابی و سنجش می‌شوند.
سیفی تصریح کرد: در حال حاضر این فرآیند در سال جاری در مرحله بازبینی مجدد دستگاه‌های اجرایی بوده و در ادامه پس از امتیازدهی در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان نتیجه نهایی در جشنواره شهید رجایی مطرح خواهد شد.
انتهای پیام/

پاسخ دادن